ما کیستیم؟!«گروه صنعتی نیکوپخش» را بیشتر بشناسید!

image

معرفی رسمی گروه صنعتی نیکوپخش

گروه صنعتی نیکوپخش با شماره ثبت 1234656 از سال 1380 شروع به فعالیت در زمینه توزیع و خدمات تخصصی خودروی L90 (لوگان 90) نمود. این گروه توانست پس از طی مدت کوتاهی محبوبیت خاصی در بین هواداران خودروی L90 پیدا کند ...

معرفی غیر رسمی نیکوپخش!

ما یک گروه متخصص و حرفه ای در زمینه تولید و ارائه خدمات خودروی L90 هستیم که به واسطه عملکرد خوبمان و کسب عناوین افتخاری مختلف موفق شده ایم در گوشه ای از بازار نامی برای خودمان دست و پا کنیم!

 

 گروه صنعتی نیکوپخش با نام اختصاری NPCO از سال 1369 فعالیت خود رو در زمینه تهیه و توزیع قطعات پیکان و هیلمن آغاز نمود و پس شروع تولید خودروی پژو 405 توسط کمپانی بزرگ پژو فرانسه فعالیت خود را در سال 1377 در زمینه تهیه و توزیع قطعات پژو 405 آغاز نمود.

درسال 1380 با توجه به گستردگی روز افزون تولید خودروی پراید فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع خودروی پراید افزایش داد و در سال 1385 اقدام به واردات قطعات یدکی و انژکتور خودروهای پیکان و پژو و پراید با برند تجاری سیبارو با بهترین کیفیت موجود در بازار توزیع نمود.

در سال 1386 که زمان عرضه خودروی لوگان با برند رنو تندر90 در ایران بود فعالیت خود را در زمینه تهیه و توزیع قطعات یدکی و آپشن خودروی تندر90 آغاز نمود و یکی از معتبرترین و فعالترین فروشگاه ها در این زمینه بود.

در سال 1387 فعالیت خود را در زمینه فروش اینترنتی قطعات آپشن و یدکی خودرو تندر90 آغاز نمود که اولین فروشگاه اینترنتی در زمینه لوازم یدکی و آپشن خودروی تندر ال90 بود و در کمترین زمان ممکن و برنامه ریزهای مثمر ثمر توانست محبوبیت چشمگیری در بین خانواده تندر90 سواران ایجاد کند که صد البته خود را مدیون یک یک شما عزیزان و همراهان میداند.

image

کیفیت قطعات

کیفیت قطعات تولید شده توسط گروه صنعتی نیکوپخش مورد تأیید بازار خودروسازان داخلی می باشد. پس با خیال راحت خرید کنید!

image

ضمانت محصولات

یکی از مزایای خرید محصولات خودروی L90 از نیکوپخش، برخورداری از ضمانت واقعی محصولات می باشد.

image

اعتماد بازار

قطعات و محصولات گروه صنعتی نیکوپخش در بازار به عنوان محصولات مورد اعتماد اکثریت بوده و رضایت قریب به اتفاق مشتریان را به همراه دارد.

 

مشتریان ما همیشه در کنارمان هستند؛ شما هم دعوتید!

گروه صنعتی نیکوپخش همواره با ارائه خدمات و قطعات با کیفیت بالا و جلب رضایت مشتری، سبب ارتباط طولانی مدت با مشتریان عزیز خود می شود.

با ما همراه شوید